19 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Rober Hatemo Konseri Hazırlıkları Tamam

Adana’da başarılı organizasyonları ile tanınan Ajans Bilge’nin yöneticileri Bilge Canbaz ve Serap Tatlı, 16 Mayıs’ta Anemon Otel’de düzenleyecekleri Rober Hatemo konserinin hazırlıklarının tamamlandığını söyledi.
Adana’da 5 yıldır sahne almayan Rober Hatemo’nun şarkılarını havuz başında seslendireceğini dile getiren Serap Tatlı, müzikseverleri muhteşem bir gecenin beklediğini belirtti. Tatlı, “Şu anda bütün hazırlıklarımız tamamlandı. Güzel bir konser olması için çalışıyoruz. Açık havada havuz başında yapacağımız ilk konser olacak. Aslında açık havada konser yapmayı çok istiyorduk. Sıcak bir iklim olmasına rağmen Adana’da hava şartlarına pek güven olmuyor. Bizde yine bir riski göze aldık. Tabi ki önlemlerimizi aldık. Havanın kötü olması durumunda kapalı salonumuzda hazır duracak. Ancak biz açık havada olmasını umut ediyoruz” dedi.
ADANALILARI EĞLENDİRECEK İSİMLERİ GETİRİYORUZ
Adanalıları eğlendirecek isimleri getirmeye çalıştıklarını bu nedenle seçici davrandıklarını belirten Tatlı, şöyle konuştu:
“Bizim için önemli olan Adana’yı ve Adana’nın gece hayatını en iyi şekilde tanıtmak. Bizim sektörümüzde insanlar bazen Adana’yı güzel tanıtmak yerine birbirine çok yakın tarihlerde konser girerek haksız rekabet içerisine giriyorlar. Ancak bizim amacımız insanlara güzel bir gece yaşatmak. Biz müşterilerimizin isteği doğrultusunda uzun zamandır Adana’ya gelmeyen Adanalıları eğlendirecek iyi vakit geçirmelerini sağlayacak sanatçıları getirmeye çalışıyoruz. Adana tam bir aile yapısı olan kent. Sevdiğini kucaklıyor. Biz özellikle 28 Şubat Linet konserinde biz bunu gördük. Ayaklarımız artık daha sağlam yere basıyor.”
ADANA SANATÇININ EN İYİSİNİ HAK EDİYOR
Rober Hatemo konseri’nin çok iyi geçeceğine inandıklarını belirten Bilge Canbaz ise şöyle devam etti:
“Yeni sezon içinde özlenen isimlerle çalışacağız. İnsanların dinlemek istedikleri sanatçılar var. Bunları göz önünde bulundurarak hareket edeceğiz. İki kadın olarak biz yıllardır bu sektörün içindeyiz. Bizi Adanalıların kardeşleri gibi sahiplendiklerini biliyoruz. Bu kez de her şeyin en iyisini hak eden Adana’ya eğlencenin en iyi isimlerinden biri olan Rober Hatemo’yu getiriyoruz. 16 Mayıs’ta müzikseverler, bir kez daha eğlenceye doyacaklar. Şimdiden herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. “
BİLETLER NEREDE?
Havuz başında gerçekleştirilecek muhteşem sahne performansının biletlerini Anemon Hotel Adana’dan veya 0530 224 32 32 numaralı çağrı merkezinden edinmek mümkün.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

 • Kadıköy Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:55

  İtiraz etmeye kalktığı anda tüm bedenindeki her bir hücrenin kendisine ...

 • Bursa Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:55

  Böyle bir şeyin olmayacağını biliyordu. Geçmişi zihninde uyarı fişekleri ...

 • Bursa Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 9 Ocak 2018 Salı 17:00

  Alabildiğim azıcık nefes de ter, sigara dumanı, Jim Beam ve kanla ...

 • Mecidiyeköy Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 5 Ocak 2018 Cuma 13:33

  Anlıyorum. Peki nasıl oldu? Nasıl olduğu fark etmez.İstanbul Escort Bayan ...

 • Türkiye’nin en sağlıklı suyu!

  Eklenme Tarihi : 16 Aralık 2017 Cumartesi 14:29

  Türk tüketicisini ambalajda şişelenmiş doğal kaynak suyu ile tanıştıran ...

 • Af Örgütü: Arakan'da devlet destekli ırkçılık var

  Eklenme Tarihi : 21 Kasım 2017 Salı 9:09

  Örgütün, iki yıl boyunca yapılan görüşmeleri ve toplanan kanıtları bir ...

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü