19 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Pamukkale Kent Konseyi kuruldu

Pamukkale Belediyesi bünyesinde, meslek kuruluşlarının, ilgili sivil toplum örgütlerinin, siyasi partilerin ve kuruluşlarının temsilcileri ile mahalle muhtarlarının katılımıyla Kent Konseyi kuruldu. Kınıklı Mahallesi’nde bulunan sosyal tesiste gerçekleştirilen Pamukkale Belediyesi Kent Konseyi seçiminin ilk genel kurul toplantısında Yürütme Kurulu Başkanlığı’na Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kaya seçildi.

Yapılan toplantıda konuşan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Kanun gereği nüfusu 50 binin üzerinde olan kentlerde Kent Konseyi’nin kurulması zorunlu. Ancak birçok belediyede kent konseyi yok. Biz Pamukkale Belediyesi olarak Kent Konseyini kurarak, karar alma mekanizmasına dâhil ediyoruz. Kent Konseyi kuruldu desinler diye yapmayacağız. Bu anlamda kent konseyinin önemli bir görev yapacağını düşünüyorum. Kent Konseyinde görev alacak arkadaşlar ve delegelerle beraber belirli periyotlarla düzenleyecekleri toplantıları bizzat ben kendim takip edeceğim ve katılacağım ve halktan gelen konuları bu konsey vasıtasıyla çözüme kavuşturacağız. Bundan dolayı Kent Konseyi’nin önemli bir görev icra edeceğini düşünüyorum” dedi.

Konuşmaların ardından, gerçekleştirilen seçimde, oy birliği ile Yürütme Kurulu Başkanlığı’na Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kaya seçilirken, yürütme kurulu üyeliğine ise Denizli Gençlik Merkezi Hasan Sarı, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Resul Çövüt, Pamukkale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Gamze Demir, Elmas Kalem ve Kültür Eğitim Derneği İsmail Bayram, Hacıkaplanlar Muhtarı Nejdet Kunduracı, Denizli Ak Parti İl Teşkilatı Rıza Şahan ve Denizli İmam Hatip Mezunları Derneği Bekir Dağlı seçildi.  

Kategorisine Son Eklenen Haberler

 • Kadıköy Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:55

  İtiraz etmeye kalktığı anda tüm bedenindeki her bir hücrenin kendisine ...

 • Bursa Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:55

  Böyle bir şeyin olmayacağını biliyordu. Geçmişi zihninde uyarı fişekleri ...

 • Bursa Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 9 Ocak 2018 Salı 17:00

  Alabildiğim azıcık nefes de ter, sigara dumanı, Jim Beam ve kanla ...

 • Mecidiyeköy Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 5 Ocak 2018 Cuma 13:33

  Anlıyorum. Peki nasıl oldu? Nasıl olduğu fark etmez.İstanbul Escort Bayan ...

 • Türkiye’nin en sağlıklı suyu!

  Eklenme Tarihi : 16 Aralık 2017 Cumartesi 14:29

  Türk tüketicisini ambalajda şişelenmiş doğal kaynak suyu ile tanıştıran ...

 • Af Örgütü: Arakan'da devlet destekli ırkçılık var

  Eklenme Tarihi : 21 Kasım 2017 Salı 9:09

  Örgütün, iki yıl boyunca yapılan görüşmeleri ve toplanan kanıtları bir ...

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü