20 Ocak 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Engin Altan Düzyatan'ın Diriliş Ertuğrul dizisinden aldığı ücret belli oldu!

HT Magazin yazarı Mustafa Doğan, TRT ekranlarının sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi, Diriliş Ertuğrul’un yıldızı  Engin Altan Düzyatan’la ilgili izleyenleri yakından ilgilendirecek bir yazı kaleme aldı. Başarılı ve yetenekli oyuncu Engin Altan reyting rekoru kıran, izleyenleri ekrana kilitleyen diziden ne kadar kazandığını ve yeni anlaşmasında kendisine ödenecek ücrete ilişkin merak edilen tüm detayları okuyuculara aktardı.

SÜPER LİG’DEKİ BİRÇOK FUTBOLCUYU BİLE KISKANDIRACAK PARA…

İşte Doğan’ın kaleme aldığı yazı;

Eskiden, Bu devirde ya topçu ya popçu olacaksın denirdi. Böyle giderse oyuncular her ikisinin de pabucunu dama atacak!

Süper Lig’deki birçok futbolcuyu bile kıskandıracak paranın teklif edildiği isim, Diriliş Ertuğrul’un Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatan.

BİR ANDA BİRKAÇ LEVEL BİRDEN ATLADI!

‘Diriliş’e kadar televizyonda dikiş tutturamayan Düzyatan, projeyle birlikte resmen şaha kalktı. Şeytanın sadece bacağını değil, kafasını gözünü de kırıp bir anda birkaç level birden atladı. Allah’ı var, iyi iş çıkardı, çıkarmaya da devam ediyor.

BÖLÜM BAŞI 150 BİN TL KAZANIYOR!

Taşıması da oynaması da zor olan karakteri resmen üzerine giydi. ‘Diriliş’in bugün en çok izlenen dizi olmasında katkısı büyük. Bunun meyvelerini de topluyor tabii. Misal, bu sezon bölüm başı aldığı 150 bin TL ile en çok kazanan oyuncular arasında.

NİSANDAN BU YANA GÖRÜŞÜYORMUŞ

Sezon sonu senaryo gereği diziden ayrılacağından, yapımcıların ve kanalların en gözde isimleri arasında. Sektörde yeni moda, kafa oyuncuların futbolcular gibi bonservisini almak. İmza atıldıktan sonra proje kısmına geçiliyor. Düzyatan da nisandan bu yana kanallarla görüşüyormuş. Biriyle imza aşamasına gelinmiş.

İMZA PARASI 4 MİLYON TL ÖDENECEK

Anlaşmaya göre 4 yıl için Düzyatan’a imza parası (bonservis de diyebiliriz) 4 milyon TL ödenecek. Oyuncu, rol alacağı projedeyse bölüm başı, yani haftalık 250 bin TL kazanacak.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü