20 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Ekspertiz yaptırmadan önce oto alınır mı?

İkinci el oto alırken dış görünüşte hiçbir sorun olmayabilir ve hatta hiç arıza kaydının olmaması sizi yanıltabilir. Çünkü araçlar dıştan bir aracı tarafından da tamir edilebilir ve bunun ilk bakışta farkında olmayabilirsiniz. İşte bu nedenle sizlere söylenenlere itibar etmeden önce kadosan otorapor hizmetlerimizden faydalanarak, tüm gerçeklerin sizlere rapor halinde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece siz araç sahibi olarak bu konulardan anlamasanız dahi, sizin yerinize uzmanlık sergilemekte olan işçilerimizin kaliteli çalışmaları neticesinde ulaşmak istediğiniz hedefe doğru ilerlemiş olacaksınız. Raporun sonucunda motor, fren sistemi ve kaportanın iç aksamları başta olmak üzere her türlü detayı bulabileceksiniz. Böylece alacağınız ikinci el aracın beklediğiniz gibi olup olmadığını da ayırt edebileceksiniz. Güvenden ve kaliteden ödün vermeden, ekspertiz hizmetlerine yıllarını vermiş olan ekibimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

kadosan oto ekspertiz hizmetlerimiz sayesinde alacağınız ikinci el araçların dışarıdan onarılıp onarılmadığını da rahatlıkla görebileceksiniz. Hileli araçlardan uzak durmanızı sağlayarak maddi olarak da çeşitli hizmetleri almanızı sağlayacak olan ekibimiz hakkında daha fazla bilgi edinerek, kaliteli sonuçları görmenizi kolaylaştıracak olan adımları hızlı bir biçimde atabilirsiniz.

İkinci el oto almadan önce bu kadosan ekspertiz hizmetlerini yaptırmanız, siz değerli müşterilerimizin lehine olacaktır. Çünkü bu uygulamalardan faydalanmadan alacağınız araçlarla yola çıkmak, büyük pişmanlıklarınızın başlangıcı olacaktır. Sevdiklerinizi tehlike saçan araçlardan uzak tutmak ve hayati tehlikeye neden olabilecek büyük felaketleri önlemek için bu hizmetlerimize göz atmayı ihmal etmeyin.

Uzman kadrosuyla eşsiz hizmetlere imza atan ve araçlarını bayilerinde teknolojik cihazlar yardımıyla görüntüleyebilen, böylece tüm kapalı ve iç parçalarını görmenizi sağlayan ekipmanları ile karşınıza çıkan ve daima yanınızda olduğunu hissettiren profesyonel ekibimiz ile bir an önce siz de tanışın. Bu uygulamalardan faydalanmadan araç almak sizin için bir keyfe değil çileye dönüşecektir.

 

Güncel Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü