25 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Avrupa’dan Gelen Göztepeli Taraftarlara ‘polis’ Şakası

Amsterdam’dan 29 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 19.25’te yola çıkan Göztepeliler; Almanya, Avusturya, Sırbistan, Makedonya ve Yunanistan rotasını geride bıraktı ve İzmir’e ulaştı. İzmir sınırına giren taraftarlar hiç beklenmedik şekilde karşılandı.
Göztepe aşkıyla Avrupa’nın dört bir yanında takımlarını destekleyen Göz-Göz Avrupa taraftar grubu, Nazilli Belediyesi maçına gitmek için çıktıkları 6 bin 700 km’lik yolculuğun ilk bölümünü tamamladı. Bugün İzmir’e varan taraftarlar, hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaştı.
Hazırlanan şakada polis kıyafeti giyen oyuncular, taraftarların bulunduğu otobüsü İzmir’in girişinde çevirdiler. Taraftarlar oyuncular tarafından sorgulanırken, bir anda ellerinde meşale ile binadan başkan Mehmet Sepil ve Göztepeliler çıktı. Ne olduğunu anlayamayan taraftarlar büyük bir şaşkınlık yaşadı.
Dört gün süren yolculukta sarı-kırmızılı taraftarlar, Hollanda, Almanya, Avusturya, Sırbistan, Makedonya, Yunanistan ve Türkiye rotasını izlediler ve 6 bin 700 Km’lik yolculuğun ilk kısmını tamamladılar. Amsterdam’da buluşan taraftarlar 8 kişilik bir grup olarak başladıkları yolculuklarını İzmir’de 25 kişiyle tamamladı. İlk durakları olan Almanya’nın Düsseldorf kentinde ekibe katılan iki kişinin ardından 30 Nisan sabahı Münih’e varan kafileye İsviçre’den gelen iki kişi daha dahil oldu. Daha sonra Avusturya, Sırbistan, Makedonya, Yunanistan rotasını izleyen taraftarlar, ekibe katılanlarla 25 kişi oldu.
6 AJAXLI DA İZMİR’DE
Göztepe taraftarlarının Amsterdam’dan başlayan yolculuklarına 6 Ajaxlı da dahil oldu. Otobüsle kafileye katılan 2 taraftarın yanı sıra, 4 Ajaxlı da Nazilli Belediyespor maçını izlemek üzere bu sabah saatlerinde uçakla İzmir’e geldi.
SOSYAL MEDYADA BİRLİK ÇAĞRISI
Amsterdam’dan başlayarak en uzun deplasman yolculuğuna çıkan Göztepe taraftarlarına renktaşları da destek vermeye devam ediyor. #ArmaninPesinde6700km hashtagini kullanan sarı-kırmızılı taraftarlar, rekor yolunda ilerleyen kafileye olan desteklerini sosyal medyadan da gösteriyor.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

 • Kadıköy Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:55

  İtiraz etmeye kalktığı anda tüm bedenindeki her bir hücrenin kendisine ...

 • Bursa Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:55

  Böyle bir şeyin olmayacağını biliyordu. Geçmişi zihninde uyarı fişekleri ...

 • Bursa Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 9 Ocak 2018 Salı 17:00

  Alabildiğim azıcık nefes de ter, sigara dumanı, Jim Beam ve kanla ...

 • Mecidiyeköy Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 5 Ocak 2018 Cuma 13:33

  Anlıyorum. Peki nasıl oldu? Nasıl olduğu fark etmez.İstanbul Escort Bayan ...

 • Türkiye’nin en sağlıklı suyu!

  Eklenme Tarihi : 16 Aralık 2017 Cumartesi 14:29

  Türk tüketicisini ambalajda şişelenmiş doğal kaynak suyu ile tanıştıran ...

 • Af Örgütü: Arakan'da devlet destekli ırkçılık var

  Eklenme Tarihi : 21 Kasım 2017 Salı 9:09

  Örgütün, iki yıl boyunca yapılan görüşmeleri ve toplanan kanıtları bir ...

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü